Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

BJK TV

1.502 görüntüleme
BJK TV Canlı İzle
Kategori Spor

Bjk Tv diğer adıyla Beşiktaş Tv canlı izle mek için hemen üstteki oynatıcıyı çalıştırın.

Beşiktaş TV, Beşiktaş JK’nin resmî televizyon kanalı. Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’yle ilgili haberler, programlar ve özel söyleşiler yayınlamaktadır. 20 Ocak 2011 tarihinde Digiturk Platformu üzerinden tekrar yayına başlamıştır. BJK TV Genel Müdürü Bülent Ülgen’dir. Kanalın yayınları 14 Ağustos 2015 tarihi itibarıyla internet üzerinden de izlenebilmektedir.

19 Nisan 2004’te test ve 19 Nisan 2005 yılında ise asıl yayına geçmiştir. Beşiktaş TV, Digital Platform İletişim Hizmetleri AŞ 74. Kanal üzerinden ücretsiz olarak yayın yapan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Resmi Yayın Kanalıdır. İlk olarak Galaxy TV ile dönüşümlü yayın yapan Beşiktaş TV, D-Smart’ın kurulmasıyla 24 saat yayına girmiş ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi televizyon kanalı olarak yayınını sürdürmüştür.

2004-005 sezonunun 6. haftası maçı Beşiktaş-Galatasaray maçında Dream TV aracılığıyla yayın hayatına başlayan televizyon kanalının kuruluşu için ünlü haber sunucusu Reha Muhtar görevlendirilmiştir. Reha Muhtar’ın yönetim kurulundan istifasından sonra kanalın başına sırasıyla Aydın Özdalga, Cemal Alkan ve Erhun Ateş getirilmiştir. Ancak yüksek maliyet nedeniyle kanalın işletmesi 2005 yılında Doğan Grubu’na kiralanmıştır. Bir ara Digiturk’te de yayın yapan kanal, 2007 yılında bir futbol karşılaşmasını Digiturk’te şifrelediği için Digiturk platformundan çıkartılmıştır. BJK TV Canlı izle burdan.

2008 yılında RTÜK kanalın lisansını iptal ettiği için bir süre yayını durdurulmuştur. Bunun ardından Beşiktaş yönetimi lisans almak için RTÜK’ten 6 aylık ek süre talep etmiş ve bu süre içinde ekranda “test yayını” ibaresini kullanarak yayınına devam etmiştir. 6 ayın sonunda verilen ek süre dolmasına karşın kanala lisans alınmadığı için RTÜK’ün uyarısıyla kanalın yayını 1 Ekim 2009 tarihinde saat 23.30’da durdurulmuştur. Bu kararın ardından Doğan Grubu yaptığı açıklamada eğer kulüp yönetimi RTÜK’e başvurup lisans alırsa kanalın 1-2 gün içerisinde bile yayına başlayabileceğini, ama yönetim lisans almak için başvuruda bulunmazsa kanalın belki de hiç açılmayacağını belirtmiştir.

2010 yılında Yıldırım Demirören’in yeniden başkanlığa seçilmesiyle birlikte Beşiktaş TV’nin yeniden açılması konusunda çalışmalar başlatılmıştır. 20 Ocak 2011’de Cihangir Gokdogan’in sundugu “Günaydın Beşiktaş” adlı söyleşi programı ile tekrar yayına başladı.

2014 Ağustos ayı itibarıyla BJK TV Genel Müdürü Bülent Ülgen olmuştur. Kanalın Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık ‘tır.

BJK TV PROGRAMLARI

Top Sizde ( Bülent Ülgen , Muhammet Tapan , Ali Cansun Begeçarslan )
Sen Ben Yok ( Bülent Ülgen , Ergin Aslan , İlker Pırlant , Gökhan Dağıstanlı )
Perspektif ( Gürler Akgün , Deniz Tuğrul )
Gündoğdu ( Sevde Kobak )
Nokta Tahminler ( Kerimcan Özdal )
Sosyal Medya ( Melike Saied , Nergis Aşkın)
Global Futbol ( Deniz Tuğrul , Onur Özgen , Can Çalışkan)
Futbol Akademisi ( Gürler Akgün )
Sanat Fikstürü ( Melike Saied )
Haftanın Konuğu ( Gürler Akgün )
En Baba Kartal ( Doğancan Kızılca , Hulusi Özdurmaz )
Kaptan Köşkü ( Deniz Tuğrul , Sanlı Sarıalioğlu )
Magazin Kartalı ( Nergis Aşkın )
Beşiktaş’ın Maçı Var ( Nergis Aşkın , Alper Sel )
Şah Mat ( Murat Narman , Umut Atakişi )
5 Soru 1 Forma ( Nergis Aşkın )
Topuk Pası ( Melike Saied , Hazal Kalkavan , Sevde Kobak )
Hafta Sonu ( Hazal Kalkavan )
Yedi Metre ( Doğancan Kızılca )
Rota Pota ( Doğancan Kızılca )
Gelecek Benim ( Gürler Akgün )
Ben Yaparım ( Melike Saied )
Maçın Öyküsü
Skor
O An
Mevkidaş
Beşiktaşk

BJK TV CANLI İZLE ME FREKANS BİLGİLERİ

Türksat 4A 11676 V 24444 3/4 (SD) Eutelsat 7A 10845 V 30000 5/6 (HD) Digitürk 74. kanal (HD) İnternet televizyonu Dailymotion BJK TV

+ Yorum Ekle

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?