Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

A SPOR

2.547 görüntüleme
a Spor Canlı Yayın İzle
Kategori Spor

a Spor Canlı Yayın İzle; Web TV’den Spor Gündemini yakından takip etmek istiyorsanız hemen üstteki oynatıcıyı çalıştırınız. Yoğunluk nedeniyle zaman zaman hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda lütfen sayfayı yenileyiniz.

Güncel Spor Haberleri İçin a Spor Canlı Yayın İzle

Spor dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz spor kanalı a Spor canlı yayını şimdi Lig.tv.tr’de. Zaman zaman a Sport tv olarak anılsa da son dönem oldukça sevilen spor kanalı a Spor donmadan kesintisiz izlemeniz için web yayınına da oldukça emek harcamakta. 18 Eylül 2014’de kurulan kanalın tam adı Aktüel Spor. Yayın akışı içeriğinde Türkiye Kupası, Serie A ve Primeira Liga maçları ve Süper Lig maç özetlerini yayınlamaktadır. Daha detaylı program bilgisi için A Spor yayın akışına buradan ulaşabilirsiniz.

İnternetsiz a Spor Nasıl İzlenir?

İnternetsiz Tv kanallarını izlemek için öncelikle bir karasal yayına ya da dijital uydu yayınına ihtiyacınız olacak. Karasal yayın için a Spor VHF 22. kanaldan, dijital uyduda 12054 H 27500 5/6 (SD/HD) frekansından yayın yapmaktadır. Ayrıca diğer dijital platformlarda Digiturk 88. kanal (HD), Filbox 12054 H 27500 5/6 (SD/HD), D-Smart 80. kanal (HD), Türksat TKGS 73. kanal (HD) ve 535.Kanal (SD)’da hizmet vermektedir.

Sporseverlerin Son Gözdesi a Spor

Yukarıda da bahsettiğim üzere son dönemde oldukça kaliteli bir yayın akışı sunan kanal sporseverlerin son gözdesi. Bir çok maçı canlı yayınlayan kanal aynı zamanda maç özetlerini de yayınlıyor. Tabi bu süreçte bir çok tartışma programı ile tüm maçları ince eleyip sık dokuyan sevilen sunucuları var.

Sonuç olarak Ülkemizde oldukça sevilen futbola dair hemen herşey burada. Keyifli seyirler.

+ Yorum Ekle

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?