Canlı TRT Radyo 1 Dinle – Süper Lig Maçları TRT’de

4 ay önce
105 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
  • Eğer oynatıcıdan hata alırsanız, çalışmaz ise sayfayı yenileyiniz.

Süper lig Maç dinle diyerek başladığım yazımda size kısaca aslında Ülkemizin en sevilen radyo istasyonu TRT Radyo 1 canlı yayını hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. Canlı maç dinlemek istiyorum diyorsanız hemen üstteki oynatıcıyı çalıştırarak maç saatinde Süper lig maçları canlı dinleyebilirsiniz. Türkiye’nin en sevilen radyolarından birisi olan TRT için aslında söylenecek çokta söz yok.

Lig Maçları Canlı Yayını TRT Radyo 1 ‘de

Canlı maç yayını veren radyo frekansı TRT Radyo özellikle 4 büyükler diye nitelendirilen Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor‘un derbi maçlarından tutunda tüm Süper Lig maçlarını maç saatinde vermektedir.

Canlı TRT Radyo 1’den dinleyeceğiniz maçlar hakkında en detaylı yorumları, eleştirileri sitemizde yer alan TV Spor Programları kategorimizde bulabilirsiniz. Diğer taraftan bir çok maç özeti de sitemizde yer almakta.

Asıl konumuza dönecek olursak sadece süper lig maç dinle seçeneği için değil birbirinden harika programları ile de canlı TRT Radyo 1 dinle nir. TRT Radyo 1 hakkında kısa bir bilgi verecek olursak;

TRT Radyo 1 Hakkında

Canlı TRT Radyo 1 Maç Dinle
Canlı TRT Radyo 1 Maç Dinle

Bir çok sporseverin özellikler maçları dinlemek için tercih ettiği TRT radyo kaliteli yayını ile yakından takip ettiğim bir frekans. Özellikle uzun yolculuklarda sürekli yoldaşım haline gelmiş bir radyo istasyonudur. Birbirinden güzel programları içinde barındıran frekansın harika spikerleri var. Çeşitli sosyal medya siteleri üzerinden yaptıkları seyirciyle etkileşim gerçekten takdire şayan. Oldukça köklü bir tarihe sahip bu TRT’nin ilk radyo yayını 1964 yılına dayanıyormuş.

Türkiye radyolarının 9 Eylül 1974’de TRT 1 olarak birleşmesi ile 24 saat yayına başlayan istasyon 1987 yılında TRT Radyo 1 adını almış.

TRT Radyo 1 hakkında daha detaylı bilgi iste TRT’nin resmi sitesinde. Resmi sitesinin adresi şöyle: http://radyo.trt.net.tr/Kanal/1/radyo-1.aspx

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Yorum Yapıldı
  1. Galatasaraylı dedi ki:

    Abi süper ya. Ben maç yayınında gelmiştim. Şimdi oturdum müzik dinliyorum. Bu arada ne olacak bu fenerin hali ya 🙂

  2. Canlı maçlar dedi ki:

    Süpersiniz ya her maç burdayım bundan sonra.